Saturday, November 26, 2016

Puppies 5 weeks. Kutsikad 5 nädalat vanad.

5 nädalat vanad papilloni kutsikad on üsna usinad tegelased, kes mängivad ja tasapisi juba üha rohkem ja rohkem maailma avastavad.
Kutsikate vanematel on tehtud terviseuuringud:
Pap1 PRA geenitest - clear, silmauuringud - clear, põlved 0-0.
Võta julgesti ühendust 55119170 kennel.hitstars@gmail.com
Sable Boy 5 weeks

Sable Boy

Sable boy

Triko girl

Triko boy

Triko boy

Triko boy

Triko girl

Triko girl

Sable girl

Sable girl

Thursday, November 17, 2016

Pappilonikutsikad kohe 4.nädalased :)

Lisan seekord ainult pilte :)

Trikoloor poiss.
Trikoloor poiss maitseb õe varvast.
Soobel tüdruk
Soobel poiss.
Olivia ja tema trikoloor tüdruk.

Tuesday, November 15, 2016

Meil on kirjud kutsikad - papillonilapsed!

21.10.2016 sündisid meile esimesed meie kenneli papilloni kutsikad. Kutsikate ema: Milbu Home-Work "Olivia" isa: Harry-Parry at Ringland "Kipper".

2 tüdrukut ja 2 poissi on tänaseks kasvanud ja mängulusti jagub juba suuremakski mürgliks :)

Mõned kutsikatest ootavad ka oma kodu. Võta ühendust:
5119170
kennel.hitstars@gmail.com


Wednesday, February 18, 2015

14. ja 15.02.15 oli näitusenädalavahetus. It's showtime!

Möödunud nädalal käisime Tallinna Rahvusvahelisel näitusel koos Silvi (Heavenly Way's Autumn Romance) ja turistina kaasa reisinud Sädega (Hitstar's Sparkle'n Shine).


Ja Silvi tegi selle aasta debüüdi koos tulemusega VSP, SERT ja CACIB. Ühtlasi sai ta ka EST ja LV CH tiitli omanikuks peale selle kinnitamist.

Silvi BOS, Cac, Cacib at Tallinn Cup INT Show 15.02.2015 Judge Inga Siil - thank You!


Laupäevasel päeval osales 8. ja 9. rühma näitusel Cindy (Hitstar's Silk'n Charm) beebiklassis tulemusega BIS2 beebi! Palju õnne Lolita ja Hardi! Aitäh bis kohtunik Helin Kasuk-Tenson!

Cindy BIS 2 Baby at 8.&9.group show in Tallinn.


Kõik kutsikad on leidnud kodu. All pups have new homes.

"Kutsubeebid", nagu ütleb mu tütar Meri, on tänaseks leidnud endale kodud. Õnne ja rõõmu kõigile peredele! Ja ikka palju sitkust karva hooldamisel :)

Kõige viimasena asus oma kodu suunas teele Sander, tänaseks on temagi juba koju jõudnud. Pikk tee oli minna, Sander elab USA-s.

Good Luck to all families with our doggybabys! Have fun at showring, home and with coat grooming! :) Keep in touch!Sunday, January 11, 2015

Kutsikad käisid jalga kinnitamas näitusel. Puppies in showground first time.

Juhtus nii, et Tartu näitus oli kohe ukse ees ja meie 3 kutsi käisid proovimas, kuidas näituse elu-olu on. Oli tore :) Kutsikatele meeldis, palju uusi lõhnu, võõraid suuri ja väiksemaid koeri ja igasugu muud melu. Ja kõik see polnud üldsegi hirmus :)

Kõik kutsikad said kaela näituse rihma ja tundub, et see rihmaskäik oleks nagu veres :) No siiski, veidi peab harjutama :)


Võta ühendust +3725119170

All pups went to Tartu Natinal dogshow to see how nice show world can be. And seems, they loved it!Friday, December 26, 2014

Cindy - väike koeratüdruk.

18.02.15

Cindy on leidnud oma kodu.  Allpool olev tekst on kirjutatud siis, kui kutsikas veel kodu otsis. Ajaoolise mälu huvides jätan selle siia.


_________________________________________________________
Minu käest on küsitud, et kuidas on võimalik, et selline armas, ilus ja toimekas koeratüdruk pole veel kodu saanud. Ma tõesti imestan ise ka selle üle :) Siis on ette heidetud ka seda, et miks nii napid müügitekstid, sellest ju ei saa keegi aru, et ta ikka nii imeline koerakutsikas on.
Hea küll, ma mõtlesin, et parandan siis ennast :)

Niisiis - müüa 3,5 kuune emane kutsikas karvahoodusega hakkamasaavasse peresse. (Pean vist tõesti copywriteri poole pöörduma :))

Mida tähendab 3,5 kuune? Reaalsuses sinu jaoks seda, et kutsikas on sündinud 6.09.2014, ta on saanud ussikuurid, et elu algus oleks parasiidivaba ja ka esimese vaktsiini parvo, katku, marutaudi vastu.
Ja tegu on siis juba sellise tegelasega, kellega on harjutatud regulaarset õue pissimist-kakamist, rihmaskäiku ja ta tunneb oma nime. Võib üsna julgelt öelda, et pool sellest tööst, mis muidu väikse kutsika puhul jääks uue omaniku kanda, on juba tehtud. Loomulikult tuleb seda kõike jätkata, ei saa eeldada, et nii väike koeratitt oleks valmis kommetega.

Mida tähendab "karvahooldusega hakkamasaav"? See tähendab, et Cindyl on tulemas uhke, paks kasukas. Regulaarne hooldamine on hädavajalik ka siis, kui te ei plaani näitusekarva kasvatada ja näitusele minna. Hetkel on näha, et tema koon muutub mesimummilaadseks juba 3 nädalaga. Jah, mustade ameeriklaste karvakasv võib olla päris kiire. See tähendab sinu jaoks, et oled võimeline kas ise või professionaali abiga teda pügama vähemalt kord kuus. Ehk, isegi kui hoiate karva lühikesena, on vajalik igakuine pügamine.

Minult on küsitud, milline on Cindy iseloom. Olemasolevatest kodus olevatest kutsikatest on ta kindlasti kõige rohkem selline, kes kogu aeg mingi tegevuse leiab. Olgu siis jõulukuuse otsast jõulukuuli sakutamine, kassi sabast kakkumine või õe-venna söögikausi tühjaks söömine. Selline tegus tüdruk :)

Kui Cindy tundub sulle sobilik kutsikas ja sa pelgad karvahooldust, siis võta sellegi poolest ühendust. Kõike siia kirja panna, kuidas ja mis, on päris pikk jutt. Küll aga saab näidata vahendeid, rääkida kuidas seda teha ja kui elad lõunapool siis kindlasti ka aidata karvahoolduse selgeks õpetamisel.

Et siis julgesti võta ühendust! siilm@hot.ee tel +3725119170